TOP 10

10 najbizarnejších vecí, ktoré si môžeš kúpiť online

10 najbizarnejších vecí

videní: 2.4K

Nakupovanie cez internet je pohodlný výdobytok dnešnej doby. Nemusíme chodiť do obchodu, stačí, ak otvoríme dvere a milý kuriér nám doručí tovar až domov. Objednávame si jedlo, oblečenie, topánky, knihy… E-shopy nám mnohokrát zachránia kožu a umožnia nám kúpiť darček na poslednú chvíľu, občas spôsobia rôzne reklamačné problémy a niekedy na tovar čakáme tri mesiace. Sme taká internetová generácia, a tak každá firma, z každého uhla podnikania, má aj svoj e-shop. Áno, naozaj každá. Neveril by si, čo všetko si môžeš objednať domov. Preto sme pre teba pripravili tento rebríček 10 najbizarnejších vecí, ktoré si si ešte určite nikdy neobjednal. (Dúfame.)

10. Ľudská lebka 

www.pixabay.com

Ak si v detstve zbieral známky, pohľadnice a servítky, skús túto činnosť obnoviť aj v dospelosti. Začni napr. zbierať ľudské lebky, ktoré si môžeš objednať cez internet. Buď originálny!

9. Tank

tank-143400_1280

Prečo by si si objednával motorku alebo auto, keď si môžeš rovno objednať obrnený tank. Ten tie naše cesty zvládne ľavou zadnou, alebo skôr oboma pásmi.

8. Urán

Čo môže byť viac cool, ako mať doma svoju vlastnú rádioaktívnu substanciu? Je dosť možné, že sa dostanete aj na zoznam FBI.

7. Súkromný ostrov

www.pixabay.com

Super nápad na darček, chceš, aby mal tvoj blízky niečo výnimočné, originálne? Kúp mu jeden ostrov, on už bude vedieť, čo s ním má robiť.

6. Pečeň

www.pixabay.com

Síce sa daná pečeň nakoniec nepredala kvôli ilegálnemu obchodovaniu s ľudskými orgánmi, jej vydražená cena skončila na čiastke 5 miliónov dolárov.

5. Obal na banán

www.wikimedia.org

Táto vecička sa volá: Banana Guard, čiže „ochranca banánu“. No tento plastový kryt má jeden závažný problém, že nie každý banán je rovnakého tvaru, a tak sa 99 % banánov jednoducho do tohto obalu nezmestí… Nevadí.

4. Mesiac

www.pixabay.com

Trošku klameme. Celý Mesiac si kúpiť nemôžeš, ale jeho malú časť áno. Na Mesiaci sa nachádza tzv. More pokoja a jeho dolná hranica za pár metrov štvorcových je 32 dolárov. Celkom lacný pozemok, nie?

3. Celebrita

Nemáš s kým chodiť von? Nudíš sa? Objednaj si celebritu na jednu noc. Ceny sa pohybujú od 20 000 dolárov denne, až po 350 000 dolárov za hodinu.


2. USB kameň

www.list25.com

www.list25.com

Jediné, čo musíš urobiť, je zapojiť kábel do počítača a sledovať, čo robí tvoj nový domáci maznáčik – kameň. Ver mi, on nebude robiť naozaj nič.

1. Batérie napájané močom

www.list25.com

www.list25.com

Batérie, ktoré fungujú na báze koly, piva, či dokonca moču. Také niečo môžu vymyslieť len Japonci.

Zdroje: list25 / topdesať

PREČÍTAJ SI AJ:

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen