Zaujímavosti

Osobnosť človeka dokážeš odhaliť vďaka dĺžke jeho prstov

osobnosť

videní: 17.8K

Náš vzhľad najviac ovplyvňuje genetika, no niektoré časti nášho tela môžu odhaliť zaujímavé informácie. Napríklad takú osobnosť človeka dokážeš odhaliť na základe dĺžky jeho prstov.

Áno, čítaš správne. Osobnosť človeka dokáže odhaliť dĺžka jeho prstov. Znie to neuveriteľne, no je to pravda. Štúdie totižto ukázali, že dĺžka prstenníka závisí od hladiny testosterónu a môže mať tak priamy vplyv na tvorbu osobnosti daného človeka. Tento výskum nás v redakcii zaujal, a tak sme sa rozhodli, že sa o neho s tebou podelíme. Ak si chceš aj ty vyskúšať tento test, tak sa drž týchto krátkych inštrukcií: Pozri sa na svoju ľavú ruku a porovnaj si dĺžku prstenníka a ukazováka…

Ukazovák je kratší ako prstenník

Ľudia s dlhším prstenníkom sú často veľmi atraktívni, charizmatickí a očarujúci. Majú vynikajúce komunikačné schopnosti a vedia, ako si získať a udržať pozornosť. Sú to hazardéri, ktorým sa to však väčšinou oplatí. Ak sa naplánované veci zmenia, len tak sa nevzdávajú, pretože vždy hľadajú nové riešenie.

Preto zvyčajne excelujú vo všetkom, čoho sa chopia. Sú vysoko výkonní a vždy majú len tie najvyššie ciele.

Ukazovák je dlhší ako prstenník

Títo ľudia sú veľmi sebavedomí a úplne sebestační. Sú dobrými vodcami, a preto je úplne normálne, že dokážu viesť skupinu ľudí. Sú pokojní, vyrovnaní a nikdy sa nepretvarujú.

 

 

Zvyčajne to nie sú ľudia, ktorí by robili prvé kroky, či už v biznise alebo vo vzťahoch. Avšak, keď sa pre prvý krok rozhodnú, tak väčšinou je to trvalé rozhodnutie. Priveľa rozmýšľajú a pred všetkými rozhodnutiami rátajú so všetkými možnými výsledkami. V láske nie sú veľmi spontánni.

Ukazovák je rovnako dlhý ako prstenník

Ľudia s takýmito prstami sú starostliví, vyrovnaní, mierumilovní a držia sa pri zemi. Majú veľmi jemné osobnosti a snažia sa vyhnúť akýmkoľvek konfliktom a rizikám. Neistota im totižto spôsobuje obrovské nepohodlie.

Sú veľmi dobrými priateľmi a sú vždy ochotní pomáhať. Sú veľmi lojálni a verní, či už v práci, v priateľstve alebo aj vo vzťahoch. Dá sa na nich spoľahnúť takmer v každej situácii. Sú veľmi pozitívni a v každej situácii hľadajú dobro.

Tak čo, sedí tento popis na tvoju osobnosť, alebo ani nie?

Zdroj: brightside | topdesat

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  twitter  google-plus  rss

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2022 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen