TOP 10

TOP10: Filmy, ktoré musíš vidieť počas Vianoc!


videní: 8.5K

Aj keď na ne všetci nadávame a mnohým sa dokonca vyhodia vyrážky, už keď vidia reklamy na „kultové vianočné filmy“, bez nich by to nebolo ono. A každý z nás má chvíľku, kedy v ňom aj ten najgýčovejší vianočný film prebudí dieťa a spomienky na chvíle pri rodinnom krbe. Tak si poďme zaspomínať spolu. TOP10 ti totiž prináša rebríček tých najlepších filmov, ktoré by si počas Vianoc nemal zmeškať. 

10. Kučeravá Sue

Aj keď má tento film už svoje roky, dokáže ešte rozplakať nejedno oko. Príjemný rodinný film o láske a pomoci blízkym je to pravé vianočné! A ak v ňom hrá aj okúzľujúce deväťročné dievčatko, čo viac potrebuješ?

 

9. Soľ nad zlato

Kedy inokedy je čas na rozprávky, ak nie počas týchto najkrajších sviatkov v roku? Preto by si si nemal újsť ani túto československú klasiku a opäť raz prežiť strastiplnú cestu za láskou svojho otca spolu s Maruškou.

 

8. Grinch

Niečo pre tých, ktorí Vianoce aj tak nemilujú…alebo žeby predsa? Ako dopadne tento príbeh zeleného mužíka, ktorý chcel ukradnúť Vianoce?

 

7. Anjel Pána

Česká komédia, ktorá sa stala akousi prirodzenou súčasťou mnohých Vianoc. Napätie, zábava, láska, kúzla a skvelé herecké obsadenie. Presne toto sa skrýva za úspechom príjemnej rozprávky Anjel Pána.

 

6. Sám doma

Filmy o nezbednom Kevinovi pozná snáď každý. Na svete sú len dve skupiny ľudí. Prvá Kevina miluje, druhá má naňho alergiu. Nech už patríš ku ktorejkoľvek, Sám doma jednoducho k Vianociam patrí!

 

5. 101 dalmatíncov

Kedy naposledy si videl tento film? Niekedy však tvoril neoddeliteľnú súčasť štedrého večera a my sme si každý rok pri rozbaľovaní darčekov vraveli, že na ten ďalší si budeme priať pod stromček bodkovaného psíka. Zaspomínaj si a uži si tento rok s Cruellou.

 

4. Mrázik

Slovné spojenie „Ruská zima“ by možno malo úplne iný rozmer, nebyť Mrázika. Okrem toho ťa táto rozprávka naučí ako byť skromný a že láska je nado všetko.

 

3. Tri oriešky pre popolušku

Klasická rozprávka v českom podaní si získava srdcia nových a nových generácií už roky. Tak prečo by mal byť rok 2018 výnimkou?

 

2. S tebou mě baví svet

Keď vezme partička otcov do hôr pol tucta detí, zábava je zaručená. Preto by si si aj ty mal vychutnať pohodový večer pri tejto oddychovke.

 

1. Perinbaba

Čarovná a romantická zimná scenéria je súčasťou Vianoc v každej slovenskej rodine. Tak sa pohodlne usaď k televízii a vychutnaj si dávku lásky s Alžbetkou a Jakubom a ich zázračnou Perinbabkou.

Zdroj: topdesat

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen