Foto

So ženou je život ťažký, bez nej ešte ťažší

so ženou

videní: 6.0K

Život so ženou je niekedy naozaj obtiažny. Zvyknúť si na jej vrtochy, chybičky a vlasy, vlasy everywhere… A milovať ju s tým všetkým, to chce naozaj poriadneho chlapa. Dokazuje to aj umelec Yehuda Adi Devir, ktorý podáva cez vtipné ilustrácie výpoveď o strastiach a radostiach každodenného života s jeho ženou Mayou. 

So ženou ťažko, bez nej ešte ťažšie… povedal si zrejme jedného dňa umelec a ilustrátor z Tel-Avivu a začal tvoriť. Výsledkom je zbierka vtipných komiksových ilustrácií, ktoré stvárňujú bežné okamihy života všetkých párov.  Yehuda Adi Devir si tieto malé veci vie vychutnať. Jeho diela perfektne zachytávajú bežné dobrodružstvá života a jeho romantický vzťah so ženou.

“Moja žena Maya a ja sme spolu takmer 8 rokov,” povedal Yehuda pre Bored Panda. “Naša komiksová séria “Jeden z tých dní” je založená na skutočných okamihoch, ktoré sa nám stali. Išlo mi o vytvorenie zábavných spomienok ilustráciou.”

[adrotate group=”11"]

Maya je sama umelkyňa a spolupracuje so svojím manželom na sérii zábavných obrázkov. “Zvyčajne po tom, čo sa stane niečo zaujímavé v našom bežnom živote vytvárame koncept a urobíme niekoľko grafických kompozícií,” dodal Yehuda. “Potom si sadnem k stolu a začnem pracovať. Keď skončím, Maya pridá svoje návrhy na zlepšenie. Zvyčajne má pripomienky k použitej farebnej škále, typografii a tak ďalej. Celý tento proces netrvá viac ako jeden deň.”

Možno si už niekde zachytil aj iné ilustrácie tohto talentovaného umelca. Toto nie je jeho prvá séria. Na všetkých výtvoroch je badateľné, že ho tento typ umenia naozaj baví. TOP10 ti prináša pár jeho posledných výtvorov.

 

1. Svetový pohár – Komu fandíme?

so ženou

 

2. Je to živé!

so ženou

 

3. Dobré ráno… kráska?

so ženou

 

4. Maya už má Instagram

so ženou

 

5. Prečo zmizlo všetko jedlo?!

so ženou

 

6. Chutí ti to, zlatko? 

so ženou

 

7. Wellness dovolenka

so ženou

 

8. Videli sme Avengers: Infinity War… dvakrát!

so ženou

 

9. Si tam dole v pohode?

so ženou

 

10. Päť epizod bezo mňa? Ako si len mohla?!

so ženou

 

11. Odber krvi. 

so ženou

 

12. Toto máš rád, však?

so ženou

 

13. Kačací bozk

so ženou

 

14. Prepracovaná žiadosť o ruku

so ženou

 

15. Detská pleť po oholení

so ženou

 

16. Dobré ránko

so ženou

 

17. Zvláštny zvuk

so ženou

 

18. Pekný Valentín!

so ženou

 

Pre každého, kto by chcel vedieť ako umelec so ženou vyzerajú v reálnom živote vytvorili špeciálne ilustrácie:

so ženou

so ženou

so ženou

Zdroj: BoredPanda | topdesat

b
Komentáre
Hore