Foto

Zvláštni cestujúci ťa určite dostanú do kolien!

zvláštni cestujúci

videní: 7.2K

Určite si už aj ty natrafil na rôzne typy prísediacich v lietadle či vo vlaku. Áno, zvláštni cestujúci sa nájdu všade. Tí, ktorí hrajú hlavnú rolu v dnešnom príspevku ťa však milo prekvapia. Už si to niekedy zažil?

Nepríjemný chlap, ktorý neznesiteľné chrápe, ukecaná pani, ktorá ti porozpráva okem celého rodokmeňa aj beletrizované životopisy všetkých príbuzných alebo chalan, ktorému je jedno miesto jednoducho primálo. Ďalší si vybalí desiatu z domu – rybacia nátierka, cesnaková pomazánka a kvalitná domáca klobáska. To je radosti… hlavne pre spolucestujúcich. Dve ženy, ktoré ťa ohovárajú v cudzom jazyku mysliac si, že im nerozumieš. Študent, ktorý na teba občas zvláštne zazerá spoza otvoreného notebooku. Zažil si už niekoho podobného? Prekvapili ťa nejakí zvláštni cestujúci?

Pasažieri z tohto príspevku ťa dostanú! Nebudeš veriť vlastným očiam. Oproti tomu je spomínaná utáraná žena len slabým odvarom. Aj keď niektorí z týchto prísediacich by ťa potešil asi viac…

Donedávna bolo nepredstaviteľné, aby zvieratá cestovali na palube lietadla. Zvyčajne boli v boxoch niekde hlboko v batožinovom priestore, kde je zlé vetranie a takmer žiadna termoregulácia. Niektoré spoločnosti umožňujú, aby boli zvieratá umiestnené na palube, no musia byť v cestovných prepravkách. Avšak dnes je u niektorých aeroliniek možné vziať zviera aj na palubu. Zvyčajne je potrebné dokázať, že je tam z nejakého dôvodu (sprievodné zviera, služovné zviera, terapeutické zviera a pod.). No aj tak dokáže pasažierov riadne šokovať. Ľudia si takúto situáciu radi odfotia. A tak vznikli aj tieto gify a fotografie.

Zvláštni cestujúci na nasledujúcich fotkách určite zlepšili deň nejednému pasažierovi v lietadle. Stretol si sa už aj ty s nejakými atypickými cestujúcimi?

1. Keď spolucestujúci chce ochutnať z tvojho jedla

zvláštni cestujúci

 

2. Tučniak letí na sever

zvláštni cestujúci

3.  Koala v prvej triede

zvláštni cestujúci

4. Byť pilotom je naozaj únavné

zvláštni cestujúci

5. Keď si na palube nájdeš kamaráta, ktorí je ti naozaj podobný

zvláštni cestujúci

6. Rozkošný drobec má už svoj prvý let za sebou

zvláštni cestujúci

7. Tento let bol naozaj plný zvierat

zvláštni cestujúci

8. Šteniatko na jeho prvom lete

zvláštni cestujúci

9. Oblečená kengura na palube lietadla

zvláštni cestujúci

10. Terapeutický kôň 🙂

zvláštni cestujúci

11. Terapeutický moriak

zvláštni cestujúci

12. Saudský princ kúpil 80 miest v lietadle pre svojich 80 jastrabov

zvláštni cestujúci

13. Žeby služobný papagáj?

zvláštni cestujúci

14. Môžu prasatá lietať? Divé môžu!

zvláštni cestujúci

15. Daniel je podporná kačka

zvláštni cestujúci

Zdroj: Boredpanda / top10

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2023 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen