TOP 10

5 hádaniek, ktoré určite oklamú tvoj mozog

5 hádaniek

videní: 11.8K

Vek mozgu je relatívny pojem. Rovnako ako vek tvojej duše, nemusí sa rovnať tvojmu biologickému veku. Bright Side zozbieral týchto 5 hádaniek, aby si si urobil tento zábavný test, ktorý ti ukáže produktivitu tvojho mozgu. Tvojou jedinou úlohou je nájsť si čas sám na seba, aby si sa pokúsil odpovedať na týchto 5 otázok čo najrýchlejšie.

5 hádaniek na ktoré by si mal odpovedať čo najrýchlejšie:

5. Akú spoločnú chybu majú tieto dve fotografie?

4. Koľko otvorov má toto tričko?

3. Vidíš schované bábätko?

2. Ktorá čiara je dlhšia?

5 hádaniek

1. Nájdeš Mike Wazowského? (Hlavná postava z rozprávky Monsters, a.s.)

 

 

Výsledky otázok:

5. otázka – Ak si na to stále neprišiel, stačí obrátiť fotografie. Oči a pery oboch žien akosi nesedia. Náš mozog to však nerozpozná okamžite.

4. otázka – Otázka nešpecifikuje o ktoré otvory sa jedná. Odpoveď je preto 8. Výstrih, rukávy, spodok trička a diery na tričku (tie sú aj vpredu a vzadu).

3. otázka – Ak sleduješ tenké konáre stromu, môžeš vidieť obrys dieťaťa s nohami a prstami vpravo .

2. otázka – Samozrejme, čiara A je dlhšia. Ale prečo tá otázka? Pretože veľa ľudí v tom vidí veľmi jednoduchú otázku a preto zaváha a za správnu odpoveď označí čiaru B 🙂

1. otázka – Pozri nižšie.

Výsledok:

Ak si potreboval na vyriešenie každej otázky menej ako 20 sekúnd, tvoj mozog je dosť mladý a dokáže pracovať s ľahkosťou v rozdielnych podmienkach v krátkom časovom slede.

Ak si potreboval viac ako 20 sekúnd na vyriešenie každej otázky, znamená to, že máš mozog zrelého človeka. Zároveň nerád robíš nejaké väčšie zmeny vo svojom živote.

Ak si odpovedal na každú otázku správne za menej ako 5 sekúnd, tvoj mozog je rovnako mladý ako u batoľaťa, čo je skvelý výsledok. Všimol si si aj tie najmenšie detaily v priebehu pár sekúnd. Veľmi ľahko sa prispôsobuješ novým podmienkam.

 

 

Zdroj: brightside / topdesat

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen